Nowe szkolenia dla administracji UW

Nauka języków, kompetencje miękkie, obsługa narzędzi informatycznych – w semestrze zimowym 2020/2021 kontynuowany będzie cykl szkoleń dla pracowników administracyjnych Uniwersytetu Warszawskiego. Opublikowano ich wstępny harmonogram. Rejestracja na zajęcia językowe rozpocznie się 7 września.

Pracownicy administracji UW mogą skorzystać z oferty różnego rodzaju szkoleń i kursów podnoszących kompetencje zawodowe. Są wśród nich m.in. zajęcia językowe, szkolenia z kompetencji miękkich czy obsługi narzędzi informatycznych.

Właśnie opublikowano wstępny harmonogram szkoleń dla administracji w semestrze zimowym 2020/2021 (pdf).

Oferta zajęć zostanie uzupełniona w późniejszym terminie.

Rejestracja na kursy językowe ruszy 7 września o godz. 12.00 przez platformę szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl.

Z powodu sytuacji epidemiologicznej zajęcia rozpoczną się w trybie zdalnym – z możliwością kontynuacji w formie stacjonarnej, jeśli warunki na to pozwolą (nie dotyczy to kursów, przy których w harmonogramie znajduje się uwaga „WYŁĄCZNIE ONLINE” – te będą się odbywać wyłącznie zdalnie).

Godziny zajęć online będą mogły być zmienione, na życzenie uczestników i za zgodą prowadzącego.

Wymagana jest obecność i aktywne uczestnictwo w kursach online. Uczestnicy powinni mieć dostęp do komputera z mikrofonem i kamerą. Grupa zajęciowa może liczyć maksymalnie 12 osób.

Źródło: www.uw.edu.pl

Data publikacji: 31 sierpnia 2020